İletişim & Destek: 0 372 323 67 28 info@lalikmuhendislik.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Lalik Mühendislik’in temeli;  Lalik Mühendislik Temsilcilik ve Ticaret firması adı altında 1999 yılında Mak.Müh. Erdoğan Lalik’in Ereğli Demir-Çelik Fabrikalarından emekli olmasından sonra  bir şahıs işletmesi olarak atılmıştır. Isıtma sektörüne katı yakıt,sıvı yakıt ve güneş enerjili ısıtma ürünleriyle giriş yapmıştır. Bölgemize 2005 yılında doğalgazın gelmesi ile birlikte şirketimiz yatırımlarını hızlandırmıştır. 2006 yılında kombinin mucidi VAİLLANT ‘ın ana bayiliğini alarak yükselişini sürdürmüş ve sektöründe elde ettiği başarılardan dolayı 2007 yılı Vaillant Tüketici Memnuniyeti Bölge Birincisi Ödülünü almıştır. Aradan geçen zaman içerisinde büyümenin gereği olan şirketleşme yoluna gitmiş ve 2008 yılında LALİK MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ MAKİNE İNŞAAT MÜŞAVİRLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adını almıştır.
Firmamız, çalışma arkadaşlarımızla yakaladığımız ekip ruhu ile geldiğimiz noktada müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak taleplere en kısa sürede cevap verebilmekte ve hizmet götürebilmektedir.
Lalik Mühendislik;  En son teknoloji ürünleri kullanarak, güvenilir ürünler üretip  geliştirmeyi, fırsatları başarıya dönüştürüp değer yaratmayı amaç edinen ve ihtiyaca tam hizmet ilkesiyle yoluna devam etmektedir. Ayrıca, Firmamız kuruluşundan bu yana, birçok kamu kurum ve kuruluşuna ısıtma sektöründe hizmet vermeyi sürdürmektedir...

 Sayfa Başı